Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva stan vo Centar

0 MKD

Blihet nga: Vele 19 Maj 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Kupuvam 2 soben stan od 50-60 m2 so parno, reon
Pestaloci do Univerzalna sala, gradba do 15 godini
staro,moze vo faza na gradba, da ne e najgore i nadole.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione