Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat stanovi so 1 ili 2 spalni vo Karpos 4

Shpallja e kompanisë Blihet nga: Home International 20 Qer 09:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Home International
Golem izbor na kuki vo Halkidiki -
Kuka vo Vlae 85 000 EUR
Stan vo Taftalidje 54m2 54 000 EUR
Stan od 162m2  na Vodno 1 050 EUR
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Се бараат станови за купување со 1 или две спални соби во населба Карпош 4 .
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070323154
Home International
070323154
Home International
Stan vo Kapistec -
Super luksuzen stan od 93m2 104 500 EUR
Novi stanovi od 50m2 Kisela Voda 1 300 EUR
Stanovi od 81m2 i 89m2 kaj univerzalna sala 1 150 EUR
Në fillim