Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva stan

0 MKD

Blihet nga: Јасмин 22 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Купувам стан во Центар или Карпош, исклучиво на последен кат, поткровје или дуплекс, со квадратура од 50 до 80м2. Прифаќам понуди од агенции и од приватни лица.
Јасмин
070 258 339
Leaflet
Në fillim