Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva trosoben 60-70m2 vo Kozle Kapistec

Blihet nga: atanas 29 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Купувам трособен стан во Скопје со квадратура од 60-70 m2
Локација: Козле, Тафатлиџе , Капиштец, Kарпош 1, 2 и 3,
Минимални карактеристики кои станот треба да ги исполнува :
1. Две спални + дневна
2. Страна на светот југоисточна или јогозападна
3. Тараса една по можност две
4. Да не приземје или поткровје
5. Да има подрум
6. Да има гратско парно
7. Зградата да има лифт
Незабораваjте слики од станот и поволна цена 
Плаќање веднаш!
Контакт телефон: 077/552-817
Време за контакт 16:00 – 20:00
Leaflet
Në fillim