Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Itno barame lokacii za gradba na stanbeni objekti

Shpallja e kompanisë Blihet nga: Dom Lux 21 Nën 13:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
itno barame aadekvatni lokaci za izgradba na stanbeni objekti do 1000 m , izgradenost vo Centar, Karpos,Taftalidze, G.Petrov.
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Se izdava lukszuno namesten stan vo Karpos 1 300 ЕУР
Stan vo Kapistec 80 000 ЕУР
Stan vo N Lisice 2 sob nam 59m2  56 000 ЕУР
Se izdava stan so dve spalni vo D Maalo 350 ЕУР
Në fillim