Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ITNO SE KUPUVA DUKAN VO STROG CENTAR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Blihet nga: Dom Lux 04 Shk 14:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Itno kupuvame dukjan od 50m2-150m2 na super atraktivno prometno mesto vo centar na Skopje za poznat kupuvac !
Kontaktirajte ne na telefonskite broevi : 070/282-525 i 070/378-932
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame nam stan od 65m2 so 2 spalni na Vodno 350 EUR
Kuka vo Centar za kancelarii 0 MKD
Nov 2 soben stan od 53m2 vo Centar 57 500 EUR
Izdavame luxuzen stan vo Debar Maalo 535 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione