Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam stan vo Crnice ili Vodno

Blihet nga: stan 11 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
kupuvam stan vo crnice ili vodno. novogradba, okolu 75m2 - 80m2 preferiram da e na najgoren sprat. dve spalni,dve kupatila.
stan
Leaflet
Në fillim