Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POBARUVAME STANOVI ZA KUPUVANJE

Shpallja e kompanisë Blihet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 Shk 14:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
AGENCIJA ASTORIJA IMA POTREBA OD KUPUVANJE NA CETVOROSOBEN STAN VO KAPISTEC NA UL.NARODEN FRONT VO ZGRADITE SO CRVENA FASADNA CIGLA !!

VE MOLIME VASATA PONUDA ISPRATETE JA NA SLEDNIOT E MAIL :

[email protected]
Tel.. 071/271-271, 3110-566
Astorija Nedviznosti
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/271-271, 3110-566
Leaflet
Në fillim