Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA STAN KAJ SIMPO CRNICE SV PETKA MVR

0 MKD

Blihet nga: Maja 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
БАРАМ СТАН ДА КУПАМ ВО БЛИЗИНА НА СИМПО ВО ЦРНИЧЕ, ЦРКВА СВ.ПЕТКА ИЛИ МВР.
НА 1 КАТ, ПОВРШИНА ДО 75м2.
НАЈМНОГУ ДО 1000евра ПО м2.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione