Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE KUPUVA STAN DO 40M2

0 MKD

Blihet nga: Ogne 17 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Kupuvam mal stan do 40 kvadrati vo slednite Skopski naselbi:
Kisela Voda
Rasadnik
Aerodrom
Micurin
Novo Lisice
Karpos4
Taftalige2
Kozle
Vlae
Hrom

-Zgrada /moze novogradba-moze postara no togas treba da e kompletno renoviran/
-greenje /moze parno-moze i bez parno/
-sprat /nebitno -moze bilo koja katnost/
-podrum/nebitno-moze so podrum -moze i bez podrum/
-terasa /pozelno no ne mora/
-ili kompletno so namestaj ili kompletno bez namestaj/ ne mi odgovara delumno namesten/
-cena po dogovor /ponudete vasa/


KONTAKT ZA PONUDI TEL:076818804

E- MAIL ZA PONUDI : rockimountain7@gmail.com
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione