Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva stan vo Centar od 50- do 60m2

Blihet nga: Silva 23 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Zgradata da bide so parno greenje, lift.Spratnost od 1 do 4sprat
Leaflet
Në fillim