Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva stan

0 MKD

Blihet nga: Владо Мицковски 23 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Купувам стан од 30-50 м2 плаќање во готово, . Новоградба, во изградба или половен
Владо Мицковски
070 223 576
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione