Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam stan/vikendica vo Dojran

0 MKD

Blihet nga: Trajan 04 Dhj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Kupuvam stan garsonjera ili pomala vikendica vo Dojran po moznost na glavniot pat ili blisku do ezero. Kontakt: Ivana 072 705 002
Leaflet
Në fillim