Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo Veles

0 MKD

Blihet nga: Николче 15 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Купувам гарсоњера или барам да ја земам под наем-кирија до 20 м2 ради работа во Велес.
Николче
071363666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione