Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Gevgelija opremen

140 EUR /muaj

Jepet me qera nga: risto 26 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
se izdava stan opremen 140 evra
Leaflet
Në fillim