Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Gevgelija

Jepet me qera nga: Vlatko 08 Gush 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Se izdava kompletno namesten stan vo strogiot centar na Gevgelija na samoto šetaliste
Leaflet
Në fillim