Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 41m2 nad Alfa banka vo Gevgelija

Jepet me qera nga: CENTAR 04 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan od 41 m2 na plostadot vo Gevgelija.
Leaflet
Në fillim