Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Kavadarci kompletno namesten

0 EUR

Jepet me qera nga: Buba 20 Gush 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
Se izdava kompletno namesten stan, vo centarot na gradot, blisku do avtobuskata stanica vo Kavadarci. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione