Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 38m2 vo Kocani

120 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Мирјана 09 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Koçan
Издавам стан во центар во Кочани 120 евра.
Мирјана
070309915
Leaflet
Në fillim