Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Kumanovo

Jepet me qera nga: Boban 24 Maj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
se izdava namesten stan na prizemje so poseben vlez so kablovska I internet masina za perenje I tri kreveti.
Leaflet
Në fillim