Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 62m2 kaj stara crkva

Jepet me qera nga: Marjan 04 Shk 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува стан под кирија кај стара црква.Станот е нов невселуван, станот е не наместен но по договор може да го средиме.
Leaflet
Në fillim