Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Kumanovo

Jepet me qera nga: Srbin 17 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva stan na
Ul: Zikica jovanovic spanac br2/11
Cena po dogovor
Za podetalni informacii
078279182
071375111
Leaflet
Në fillim