Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartman za stranci od 100m2 vo Centar

Jepet me qera nga: Viktor 04 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Se izdava apartman za stranci od 100 m2 kaj policijata na 2 minuti od saat kula i 5 minuti od pazar. Apartmanot e kompletno nov i nevselen. Kompletno e ureden, dnevna, dve spalni, dva toaleti, masina za perenje, intenet i kabelska tv, kujna so site aparati. Ima i zaseben parking prostor.
Leaflet
Në fillim