Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam apartman na den vo Bitola

1 000 MKD /ditë

Jepet me qera nga: natasa 29 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Luksuzno opremen apartman so dve spalni se izdava na den
Leaflet
Në fillim