Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM NOV STAN VO NOVA ZGRADA VO CENTAR

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM" 03 Shk 18:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
ИЗДАВАМ НОВ СТАН ВО НОВА ЗГРАДА ВО ЦЕНТАР НА 1-ВИ СПРАТ, СО ДВЕ СПАЛНИ НАМЕСТЕН ЛУКСУЗНО, СО ДВЕ КЛИМИ.
ЦЕНАТА ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ Е 600 ЕВРА , А ЗА МИНИМУМ 3 МЕСЕЦИ Е 500 ЕВРА
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
Agencija za nedviznosti " Siguren Dom" posreduva so kupoprodazba na nedvizen imot i izdavanje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
076441335
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
Në fillim