Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

0 MKD

Jepet me qera nga: PETRA 16 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Manastir
Stanot e dogradba do kuka,potocno se naoga zad vnatresni raboti.Namesten e,cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione