Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva namesten stan vo Bitola

9 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Marina 11 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Manastir
Se iznajmuva kompletno ureden i renoviran stan na ul. Prilepska 60 a,na 10 sprat so lift, so preubav pogled.Stanot e juzen ,svetol i toplol.Vo kulata na mini marketot ,,Golem izvor..
Në fillim