Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Bitola

Jepet me qera nga: Стан 31 Jan 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Комплетно наместен и опремен стан со реновирана бања тераса и сопствена гаража на екстра локација до "ВЕРО" во Битола.Само за сериозни и одговорни подстанари со редовно плакање на сметки.Може и странци!
Информации на телефон 078 257 350
Стан
078257350
Leaflet
Në fillim