Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Oblasta nova zgrada opremen

0 MKD

Jepet me qera nga: Зоран 03 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Станот е на прв спрат, има одделна спална соба, кујна поврзана со шанк со трпезаријата и дневната соба, ходник и тоалет со купатило. Има два балкони. Опремен е со мебел целосно.
Зоран
076677122
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione