Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Nova Bitola povolno

0 MKD

Jepet me qera nga: 000 05 Sht 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Se izdava namesten stan za studenti vo Nova Bitola vo blizina na pedagoskiot fakultet I keops. Inf. 070312367
000
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione