Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo strog centar vo Bitola

Jepet me qera nga: Вера 04 Mar 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Се издава нов трособен стан во строг центар на Битола, со две одвоени спални, комплетно наместен и опремен...
Цена - 300 евра


Вера
071871213
Në fillim