Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartman Fitofiso Vo centarot na Ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: Filip Filiposki 02 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se iznajmuva na podolg period Apartman vo centarot na Ohrid na ul Dimitar Vlahov vo blizina na postata i starata avtobuska stanica .
Apartmanot so povrsina od 49 metri kvadratni raspolaga so dve sobi spalna soba so tri legla i terasa, dnevna soba so so sofa na razvlekuvanje zasebna kujna hodnik toalet.
Apartmanot e nov skoro renoviran isto taka vo sklop na zgradata ima i kolektiven parking .
Ima moznost za iznajmuvanje na podolg period ili zimskiot period vo period posle 01.10
Filip Filiposki
077888420
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione