Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartman studio do fakultet za turizam

Jepet me qera nga: tina 08 Gush 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
se iznajmuva studio na ul partizanska do fakultet za turizam .kompletno opremen ima i parking.cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim