Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani na Ohridskata carsija

0 MKD

Jepet me qera nga: Jovanka Klimoska Dje 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Ohër
Издавам Апартмани во центар во Охрид во блиѕина на плоштадот. Апартманите се наоѓаат точно на Охридската Чаршија и премени со:
• Комплетен мебел
• Фрижидер
• Сопствено копатило
• ТВ
• Wifi
• Кујна и тераса

За повеќе информации јавете се на +38975241477

Se izdavaat Apartmani na kratok ili podolg prestoj, vo centar na Ohrid vo blizina na Plostadot. Apartmanite se naogaat tocno na Ohridskata Carsija opremeni so:

• Kompleten mebel
• Frizider
• Sopstveno Kopatilo
• ТВ
• Wifi
• Kujna i terasa

Za dopolnitelni informacii mozete da me iskontaktirate na: +38975241477
Jovanka Klimoska
+38975241477
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione