Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam nov dvosoben apartman stan centar Ohrid

0 EUR

Jepet me qera nga: krste 17 Nën 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Apartmanot NANEC se naoga vo strog centar na gradot(sproti hotel Montenegrin i pazarot)Raspolaga so dve dvo krevetni sobi,kompletno namestena kujna,kupatilo,parking,internet kablovska tv...kontakt tel...075-340-450...Lile..
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione