Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Ohrid

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Beti Mitkova 19 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se izdava kompletno namesten dvosoben stan ,vo centarot na Ohrid vednas spremen za vseluvanje.Zgadata e nova gradba vednas do opstinata so sopstven parking.
Beti Mitkova
070 231 373
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione