Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV APARTMAN STROG CENTAR DO KEJ POPUST

0 MKD

Jepet me qera nga: Katerina 08 Qer 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Pochituvani!

Apartmanot se naoga vo strogiot centar na Ohrid, vo zgradata kaj Komercijalna Banka, vtora linija do kejot.
Stanuva zbor za zaseben stan (garsoniera) na prv kat, vo nova zgrada so obezbeden parking prostor.
Apartmanot nudi smeshtaj za dve osobi, a krevetite se bez vnatresnata pregrada i se povrzuvaat vo bracen spored zelbata na gostite.
Stanot e najnovo opremen so kabelska TV, kujna i kujnska oprema, frizider, terasa, kupatilo, hotelski peshkiri, fen, pegla...
Vo blizina se naogaat ploshtadot, stariot del na gradot, charshijata, marketi, restorani, picerii, banka, bankomat, poshta i dr. povazni objekti...

Cena:
Po Dogovor!

Prednosti:
-blizinata do centarot;
-privatnosta (se raboti za zaseben stan);
-obezbeden parking;

Adresa: ul. Partizanska Kej 1/3

So pochit!
Katerina Bitrak;
e-mail: [email protected];
mob: 0038978367175;
Katerina
078367175
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione