Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat Apartmani od 52m2 Gjole Lagadin

0 MKD

Jepet me qera nga: gjore 14 Korr 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
se naogjat na 20m od plazata so pogled kon ejzeroto, opremeni se so: klima,kujna,dnevna,spalna,kablovsk

www.gjoleaprtments.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione