Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tiffany apartment Ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: Ljupco 24 Jan 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Apartmanot Tiffany se naoga vo centarot na gradot pozadi Ohridska Banka, na vtor kat od nova zgrada so lift i obezbeden parking. Ima spalna soba, dnevna soba so trpezariska masa i kompletno opremena kujna, kupatilo+masina za alista, balkon, kabelska TV,DVD, internet, klima ured...
Za detali posetete ja nasata web strana http://www.tiffanyapartment.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione