Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava apartman od 65m2 centar Ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: Riste 13 Korr 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se izdava luksuzen apartman za 4- lica vo centarot na Ohrid do hotel Palace na 50 m od ezero. Opremen e so Klima, Tv DVD, opremena kujna i 10 m Terasa So pogled na ezero i planinata Galicica...Sloboden e .... rezerviratje.
cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione