Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID

0 MKD

Jepet me qera nga: Ivica 19 Qer 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Apartmanot e prisposobliv za 4 lica.
Kujna prisposobena za gotvenje.
Se naogja na ul.Sirma Vojvoda, mirna naselba,25 minuti oddalechenost od centarot Na gradot.

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione