Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov stan vo Ohrid

Jepet me qera nga: Menca 29 Dhj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se izdava stan vo centar voblizina na pazarot. Za podolg vremenski period. Menca 078370101 070292360
Leaflet
Në fillim