Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 50m2 vo Ohrid

Jepet me qera nga: Бешо 12 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава-изнајмува стан од 50 м2 погоден за студенти- средношколци и семејства за подолг временски период. Станот располага со две соби, тераса,плус опремен со кујна и целосно опремен санитарен чвор. Дополнителното опремување може да се направи по договор. Покрај тоа станот располага и со соодветен-обезбеден паркинг простор. Се наоѓа на 5 минути од главната меѓуградска автобуска станица и 10 минути од центарот на Охрид.

Објектот во чии рамки се наоѓа станот на втор спрат, се наоѓа на улица адреса: Марко Нестороски 92 - Охрид.

Цена на изјајмување- под гоговор

Контакт: 076-687-446 и 075-619-756 (Бешо)
Бешо
076687446
Leaflet
Në fillim