Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN ZA PODOLG VREMENSKI PERIOD

100 EUR /muaj

Jepet me qera nga: NIKOLA 27 Nën 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE IZDAVA STAN ZA PODOLG VREMENSKI PERIOD VO CENTAROT NA OHRID KAJ STARATA AVTOBUSKA STANICA, NA UL DIMITAR VLAHOV. INFORMACII NA TEL. 071-384-200 I 071-285-923
Leaflet
Në fillim