Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan od 70m2 vo Ohrid

90 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Radmila 04 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot se naogja na ulica Galicica vo blizina na Tinex market. Ima posebna spalna soba, dnevna, trpezarija, kujna, kupatilo, terasa. Stanot e delumno namesten.
Radmila 070/249-970
Leaflet
Në fillim