Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA STAN STROG CENTAR

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Jovan 05 Tet 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE IZNAJMUVA STAN STROG CENTAR ZA OIDETALNI INFO 075265878
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione