Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo strog centar na Ohrid

130 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Miki 29 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot e kompletno opremen,poseduva klima ured i se naoga na prizemje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione