Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Ohrid

2 200 MKD /ditë

Jepet me qera nga: NENAD Dje 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
dvosoben stan vo centarot na Ohrid.

300 m od cinarot
Leaflet
Në fillim