Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI -APARTMANI

0 MKD

Jepet me qera nga: Elizabeta 31 Korr 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Prilep
Stanot e vo centar kaj policiska stanica vo Prilep.
Stanot ima opremena kujna dnevna i spalna soba so dve tarasi .
Istiot e opremen celosno za privremen prestoj so postelnina krpi gelovi za tusirajne samponi kafe i se sto e potrebno za privremen prestoj.

Informacii na tel 075 253 881
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione