Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

F House izdava stan vo Aerodrom moze i studenti

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 26 Sht 07:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Family House
FAMILY HOUSE DUPLEX STAN VO MICURIN 97 750 ЕУР
Family House izdava komforen prazen stan vo Centar 350 ЕУР
SE IZDAVA UBAV MAL STAN VO RASADNIK 200 ЕУР
Se izdava prazen dvosoben stan vo Aerodrom 10 500 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se izdava stan vo Aerodrom, vo blizina na Zur Marketot, i Tanec, vo mala zgrada od 4 kata, stanot e na 4ti kat, so vkupna povrsina od 56m2, kompletno namesten so dve spalni sobi, ednata so bracen krevet, dodeka pak drugata ima krevet na izvlekuvanje za 2 deca. Stanot ima greenje na struja, ima klima ured.
Cena: 250 evra
Kontakt: 078 430-293 Dragan
070 747-723 Ana
Agencija Family House (shifra 354)
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
078430293
Family House
TROSOBEN POTKROVJE STAN GRADSKI PARK 111 000 ЕУР
SE IZDAVA POLUNAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 2 290 ЕУР
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO AERODROM 5 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KANCELARII 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione